Travel Consulting and Itinerary Planning

Planning your own vacation can take endless hours, especially for Morocco that has to offer so much. Who has that kind of time?  Who wants to go on a vacation but doesn’t even have time to think about when they will go?  Let’s be honest: planning a vacation is exhausting! Let me free you of that stress.  

On the Internet, there is so much information about Morocco, but many articles are written from other travellers perspective. Therefore, many myths and subjective opinions. Travellers so often create unreasonable itineraries, overpay hotels and tours and in the end get frustrated spending so much time on the road instead of having authentic experiences (Morocco is big!). 

Let me be your Moroccan adventure curator! I live here for almost 5 years and know the secret corners of this exotic country.  As Morocco insider, I want to introduce you to authentic Morocco. 

With experience in backpacking, solo travel, couples travel, luxury travel and travelling in a group and with family,  in Morocco, I have travelled in just about every way imaginable.
 
I can plan your itinerary from the scratch or tidy things up in your current travel plan. 

How does it work?

 • First, choose if you need only the travel consulting or the individual itinerary planning service
 • Then, fill out the questionary
 • We will be in touch by emails or Skype/Whatsapp calls
 • We will be working until you are 100 % satisfied

The Itinerary Planning

Receive an itinerary built from scratch just for you!

PRICE 50-80 EUROS​

First, we will fill out the questionary below. During a complimentary planning session either by the phone or by email, we will discuss in-depth your travel expectations and vision for your vacation.

Then, I will get back to you with more question and itinerary ideas to make the first-draft proposal. We can either communicate by emails, or we can arrange a Whatsapp/Skype call.

We will be working on your travel draft until you are 100% satisfied. Finally, you will receive your itinerary in a printable PDF with all the details, as well as other insider tips and info that you won’t find on this blog or anywhere else. I will also book your dinners/lunches at restaurants all over Morocco, arrange drivers, picks up etc., 

I will also be available during your trip, will solve all the problems or additional questions, will do last-minute itinerary updates. 

Your crafted itinerary will include detailed recommendations concerning:

 1. ‣ an ideal itinerary

 2. ‣ where to stay in Morocco

 3. ‣ transportation options (private drivers, public transport, taxis)

 4. ‣ what places, museums, monuments and experiences are not-to-be-missed in Morocco

 5. ‣ how long to plan for each place/experience

 6. ‣ what places make sense to combine in terms of logistics and scope

 7. ‣ what events are not-to-be-missed while in Morocco

Travel consulting

GET ADVICE ABOUT YOUR TRAVEL PLAN FROM THE EXPERT

PRICE 30 EUROS

If you already have your itinerary planned but need to tidy it up and have questions about Morocco, then choose the travel consultation option.

Why do you need travel consultation if you already have drafted an itinerary? Often travellers want to milk their trip scheduling too many cities (Morocco is big, you don’t want to spend half of your vacation driving).   At the end of their Moroccan trip, you’re likely to feel exhausted from long drives. As well, don’t forget that Morocco has completly different culture, food; you would need some time to adapt, not just do the sightseeing.  

Therefore, do not hesitate to contact me for the travel consultation. I will answer all your questions by email or we will arrange a Skype/Whatsapp call. I will also be available during your trip. 

hire private driver

Are you coming to Morocco and want to hire a private driver? Contact me and I will arrange it! 

morocco road Tizi n'Tichka mountain pass
erg chigaga desert morocco dunes sahara driver car nomad

Reviews

 • positive review  Planuojat kelionę į Maroką, išties iškyla n klausimų, jei nori kuo daugiau pamatyti, patirti, pajusti, o ne tik gulėti prie baseino ir vandenyno. Tad į visus klausimus labai greitai gavau atsakymus ir patarimus, kurie buvo laaabai vertingi. Pradedant nuo to ką aplankyti pirmą kartą atvykus į Maroką ir turint tik 7 dienas (Marokas labai didelis, norint jį visą apvažiuoti, neužtenka 7 dienų niekaip ),eskursijų (p.s. jos buvo nerealios!!!) baigiant elementariais klausimais dėl viešojo transporto, kaip geriau nusigaut nuo taško A į tašką B, kur įsigyti tam tikrus dalykus ir pan., tai ši mergaitė visame kame padėjo visais klausimais ir labai viską aiškiai sudeliojo visus taškus ant i 🙂 Ačiū, brangioji už didelį darbą, pagalbą, patarimus ir tas nuostabiai suorganizuotas eskursijas! 🤗 Visiems rekomenduoju! 🤗

  Roberta Liu Avatar Roberta Liu
  October 3, 2018
 • positive review  Want to thank you Blondie in Morocco for helping out with tours reservation and giving tips about Morocco, which realy helped. All tours we take (to Marrakesh, Paradise Valley and Essaouira) was realy worth it(great drivers, good gids, small groups and most- very great value of prices. Me and my friend realy enjoy our holidays in Agadir. Thank you!

  Jurgita Urbonaite Avatar Jurgita Urbonaite
  July 11, 2019
 • positive review  Patikimumas 100 balų!!! Puikiai suorganizuotos išvykos, aiškiai pateikta informacija, operatyvūs atsakymai į iškilusius klausimus 🙂 Jūsų dėka savaitės trukmės atostogos mums leido pažinti tiek Maroko, kiek nė sapne nesapnavome. Dykuma, gamtos grožis, vandenynas, miestai, jų architektūra - visa tai buvo pamatyta vos 3 ekskursijų metu. Labai laukėme kelionės į stebuklingąjį Maroką, o Jūsų dėka jis mus sužavėjo ir dar labiau sustiprino norą grįžti atgal dar ne vieną kartą!

  Indre Stabingyte Avatar Indre Stabingyte
  October 10, 2018
 • positive review  Nuoširdžiai dėkoju už pažintinės mūsų atostogų dalies suorganizavimą, visus patarimus! Atradome šalį, į kurią norėtume sugrįžti...kada nors...🤔 Išminties ir kantrybės mums visiems!

  Aušra Kulikauskienė Avatar Aušra Kulikauskienė
  March 19, 2020
 • 5 star review  Iš Rasos užsakėme Marakešas – Sachara trijų dienų kelionę į dykumą. Kelionė buvo labai šauni ir turininga, daug sustojimų, daug labai smagių įspūdžių ir nuotraukų. Viskuo pasirūpinta, dėl nieko nereikia sukti galvos, paima iš sutartos vietos Marakeše ir į reikalingą vietą paleidžia po kelionės. Rekomenduočiau keliauti būtent grupiniuose turuose, kadangi per tris dienas ne tik pamatai daug Maroko lankytinų vietų, bet ir smagiai praleidi laiką su bendrakeleiviais iš skirtingų pasaulio šalių. Išbandėme ir Rasos siūlomą paslaugą ir iš anksto užsisakėme pervežimą iš Agadiro oro uosto į viešbutį. Nors vėlavo skrydis vairuotojas laukė sutartoje vietoje. Labai patogu, kai tik atskridus į nepažįstamą šalį nereikia ieškoti transporto priemonės. Be to, vėliau smalsumo dėlei paklausinėjus Agadire dirbančių taksistų, keletas netgi siūlė iki oro uosto nuvežti dvigubai brangiau nei užsakėme iš Rasos 🙂 Būtinai sugrįšime į Maroką kitais metais ir vėl naudosimės Rasos pasiūlymais ir rekomendacijomis 🙂

  Laura Zajančkauskaitė Avatar Laura Zajančkauskaitė
  April 24, 2018
 • positive review  Rasa is very helpful and answers all your questions quickly. I would definitely recommend her if you plan to visit Morocco.

  Bram Vancraeynest Avatar Bram Vancraeynest
  February 20, 2020
 • positive review  Kelionė į šią šalį kėlė tūkstantį ir vieną klausimą. Bet į visus klausimus išsamiai paaiškino Rasa, tiek savo blog'e, tiek rašant žinutėmis. Greitas, konkretus, išsamus atsakymas. Būtent Rasos buvimas "kažkur šalia", suteikė ramybės ir pasitikėjimo jausmą šioje šalyje. Mes užsisakėme 2 naktų kelionę į dykumą. Merzouga. Punktualumas, vairuotojo paslaugumas, draugiškumas, gidų charizma, vienkupriai, maitinimas, dykuma...Toks nuostabus derinys. Viskas buvo tobula. Kaina tikrai gera. Gausite daugiau nei tikitės. Bent jau mes gavome tiek emocijų, kad norisi dar ir dar! Aplankysite Ait Benhadu, Dades slėnį. Turėsite galimybę fotografuoti. O galbūt ir padainuoti kaip mes 😂 Rasa padėjo su taksi suorganizavimu tik atvykus. Džiaugiamės, kad nenusprendėme nuo pat pradžių į Marakešo Mediną keliauti vieni. Agentas palydėjo iki pat durų. Analizuokite Rasos puslapį ir pabandykit pajusti kaip ji jaučia Maroką ir sėkmė garantuota! Mums pavyko pamilti šią šalį nuo Marakešo Djemaa el Fna aikštės iki Kasablankos šurmulio. Nuo dykumų iki pomidorų plantacijų. Ir taip gera kojas įmerkti į Atlanto vandenyną gražiojoje Esaouirroje ❤️ Ačiū dar kartą, miela Rasa! Linkime sėkmės ir tikime, kad su meile daromi darbai meile ir į kitų širdis ateina! P. S. Pamiršau paminėti, kad po Marakešą mus lydėjo Rasos suorganizuotame ture rusakalbis gidas Aniss. Tiek istorijų, juoko! Ir mes labai greitai "prisijaukinome " Mediną. Rekomenduoju 😏

  Inga Kov Avatar Inga Kov
  December 2, 2018
 • 5 star review  Geriausias sprendimas keliaujant į Maroką buvo pasirinkti Rasos rekomenduotą 3 dienų kelionę į dykumą - super smagūs nuotykiai, besikeičianti gamta ir neišdildomi įspūdžiai garantuoti! Ačiū Rasai už kantrybę ir pagalbą dėliojant maršrutą po šalį - labai greitai ir išsamiai atsako į iškilusius klausimus. Rekomenduoju!

  Agnė Svetlauskaitė Avatar Agnė Svetlauskaitė
  June 5, 2018
 • positive review  100% rekomenduoju, greita, konkretu, nereikia del nieko sukti galvos! 🇲🇦😍💫

  Evelina Benetytė Avatar Evelina Benetytė
  August 23, 2018
 • 5 star review  Neseniai grizome is Maroko. Pas Rasa buvome uzsisake tris ekskursijas ir nuvezima I oro uosta Agadire. Viskas buvo puikiai suderinta, pasiimdavo ir parvezdavo I namus, nors gyvenome ne centre. Gal tik keliones I Marakesa buciau neemus, nes pati kelione is Agadiro ilga, o laiko Marakese lieka nedaug. Ten reiketu vykti keliom dienom.

  Giedre Uleviciute Avatar Giedre Uleviciute
  January 26, 2018

E-MAGAZINE ABOUT MARRAKECH

In my digital 155 pages travel magazine about Marrakech I  listed monuments, museums, parks, galleries, restaurants, bars and clubs to visit. As well, you will read a short history of Marrakech, will get knowledge about how the souks work, where to buy groceries and presents home.