Pirkimo sąlygos ir taisyklės

PASLAUGŲ UŽSAKYMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS

1. Bendrosios paslaugų sąlygos

Šios bendrosios paslaugų užsakymo sąlygos (toliau „Sąlygos“) apibrėžia santykius tarp paslaugos gavėjo (toliau – „Gavėjas“) ir  tarp paslaugos teikėjos Rasos Barčaitės (toliau – „Konsultantas“).

Gavėjas – pilnametis asmuo, per interneto tinklaraštį „www.blondieinmorocco.com“ įsigijęs kelionių planavimo paslaugų ar el.leidinį.

Konsultantas – Rasa Barčaitė, tinklaraščio „Blondie in Morocco“ kūrėja, konsultuojanti keliautojus kelionių po Maroką klausimais ir leidžianti el.žurnalą „Blondinė Maroke“. Konsultantas dirba pagal LR išduodą individualios veiklos pažymėjimą nr.

  • Konsultantas nėra kelionių pardavimo agentas ar organizatorius, neorganizuoja išankstinių kelionių. Konsultantas neorganizuoja ir pervežimo ar apgyvendinimo paslaugų. Tačiau konsultantas tarpininkauja užsakant minėtas paslaugas.
  • Konsultantas tarpininkauja Gavėjui užsakant kelionių pervežimo Maroko viduje ir turų paslaugas.
  • Konsultantas Maroke bendradarbiauja su atsirinktomis oficialiomis, Maroko įstatymais patvirtintomis turizmo paslaugų tiekimo įmonėmis.
  • Konsultantas niekuomet nerekomenduos Gavėjui licenzijų neturinčių turizmo paslaugas teikiančių asmenų Maroke.
  • Konsultantas neužsakinėja Gavėjui viešbučių, tačiau juos rekomenduoja
  • Konsultantas nėra gidas Maroke ir juo negali būti dėl oficialių šalies įstatymų. Tačiau Konsultantas suveda Gavėją su reikiamais gidais.
  • Nors Konsultantas neorganizuoja kelionių paslaugų Maroko viduje, jis atsakingai renkasi partnerius ir užtikrina sklandų bendravimą turų metu. Nors Konsultantas už turų kokybę neatsako, iškilus bet kokioms pretenzijoms ar nesklandumams, Konsultantas padeda Gavėjui rasti tinkamą sprendimą ir išeitį.  Esant pretenzijoms, Konsultantas tiesiogiai tarpininkauja tarp gavėjo ir paslaugos Maroke teikėjo.

2. Konsultanto įsipareigojimai ir teisės 

ELEKTRONINIAI LEIDINIAI

2.1.  Konsultantas  interneto svetainėje www.blondieinmorocco.com parduoda elektroninius kelionių leidinius apie Maroką, pavadinimu „Blondinė Maroke“.

2.2. Visa leidiniuose esanti medžiaga ir teisės priklauso Konsultantui.

2.3. Konsultantas įsipareigoja atsakingai parengti šiuos leidinius ir juose pateikti objektyvią informaciją.

2.4. Elektroniniuose leidiniuose Konsultantas netalpina jokių reklamų ir nėra sudaręs jokių sutarčių su į leidinį įtrauktomis maitinimo ar apgyvendinimo įstaigomis.

2.5. Visos leidinyje esančios vietos išbandytos pačio Konsultanto. Tačiau jei po apsilankymo būsite nusivylę vietos kokybe, Konsultantas neatsako už jūsų neigiamą patirtį.

2.6. Konsultantas parduoda kokybiškai parengtą leidinį, jo turinį aprašo prekės paskirtyje.

 

3. Gavėjo įsipareigojimai ir teisės

3.1. Norėdamas įsigyti Konsultanto išleistą elektroninį leidinį, Gavėjas privalo apmokėti nurodytą sumą arba bankiniu, į Konsultanto sąskaitą Lietuvoje, arba „PayPal“ pavedimu.

3.3. Gavėjui draudžiama platinti, dalintis viešojoje erdvėje Konsultanto parengtu mokamu el.leidiniu „Blondinė Maroke“.

3.4. Gavėjas gali reklamuoti nedidelis leidinio dalis (viršelį, vieną puslapį iš leidinio) savo socialiniuose tinkluose.

3.7. Jei Gavėjas nepatenkintas įsigyto el.leidinio turiniu,  pinigai jam negražinami. Tačiau pareiškus pretenzijas, Konsultantas pasistengs papildomai Gavėjui suteikti informacijos, kuri buvo klaidingai pateikta leidinyje.

4. Intelektualinė nuosavybė

4.1. Visa Konsultanto pateikta medžiaga ir informacija, elektroninis leidinys, yra laikoma išskirtinė Konsultanto intelektualinė nuosavybė. Ją draudžiama platinti, kopijuoti ar kitaip dalintis be rašytinio Konsultanto sutikimo.

4.2.  Gavėjas įsipareigoja įsigytą elektroninį leidinį naudoti tik asmeniniais tikslais. Leidiniu leidžiama dalintis tik su į tą pačią kelionę, kartu su paslaugos Gavėju, bilietą turinčiais asmenimis.

4.3. Mokamo internetinio leidinio „Blondinė Maroke“ pasidalijimas ar naudojimas komerciniais tikslais yra laikomas intelektinės nuosavybės pažeidimu.

Jei turite papildomų klausimų, susisiekite su manimi rasa@blondieinmorocco.com

 

Naujienlaiškis