Nuo lapkričio – tiesioginis „Wizz Air“ skrydis iš Vilniaus į Agadirą!!

Nuo lapkričio 1 dienos didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“  paleidžia naują tiesioginį skrydį iš Vilniaus į Agadirą – Maroko Atlanto vandenyno pakrantėje įsikūrusį kurortą.

(Atnaujinta 2019 sausio mėn. Skrydžiai į Agadirą atšaukiami nuo 2019 metų pavasario. Geriausias variantas iš Lietuvos – tiesioginis skrydis iš Varšuvos į Marakešą)
Šios naujienos Maroko mylėtojai laukė ne vienerius metus, nes iki šiol šią egzotišką šalį buvo galima pasiekti tik su persėdimu ar keliaujantį į Varšuvos oro uostą.  Skrydžiai bus vykdomi žiemos sezonu, kartą per savaitę. Agadiras yra 25-oji aviakompanijos kryptis iš Vilniaus.

Agadire klimatas išlieka pastovus visus metus. Vasarą oras sušyla iki 30 laipsnių, žiemą – iki 25, tad šis miestas yra ideali vieta pabėgti nuo kaitros Marakeše, o sausio mėnesį tikrai nesušalsite maudydamiesi iki 19 laipsnių įkaitusiame Atlanto vandenyne. Plačiau apie Agadirą jau račiau straipsnyje Agadiras – tarpinė stotelė pažinčiai su Maroku.

Kaip skelbia „Wizz Air“ pranešimas spaudai, rezervuoti vietas naujuoju bendrovės maršrutu galima naudojantis nemokama „Wizz Air“ mobiliąja programėle arba apsilankius bendrovės internetinėje svetainėje. Bilietų kaina prasideda nuo 34,99 Eur, įskaitant rankinį bagažą, kurio išmatavimai atitinka šiuos matmenis 55x40x23 cm.

morocco agadir grafiti girl wall

„Neseniai skelbėme apie naują skrydį iš Vilniaus į Gdanską, tad labai džiaugiamės pristatydami dar vieną ilgai lauktą maršrutą augančiame Vilniaus skrydžių tinkle. Nuo šiol mūsų žemų sąnaudų skrydžiai Vilnių sujungs su Agadiru, tad neabejojame, kad keliautojai įvertins šį Pietų Maroko perlą, žinomą dėl savo saulėtų dienų, erdvių paplūdimių bei šeimos poilsiui pritaikytų kurortų, – teigia „Wizz Air“ korporatyvinės komunikacijos vadovas Gabor‘as Vasarhelyi‘s. – Nuo lapkričio mėnesio naujasis kassavaitinis maršrutas suteiks Lietuvos keliautojams puikią galimybę pabėgti nuo niūrių orų ir mėgautis saule bei jūra žiemos mėnesiais.“

RELATED POSTS

LEAVE A COMMENT

Naujienlaiškis