Pastaruosius keletą mėnesių paskyriau savo naujam produktui, kelionių žurnalo numeriui vien apie Marakešą. Beveik 150 psl. storio numeryje rasite daugybę informacijos, kuri padės jums išsamiai pažinti šį egzotišką imperatoriškąjį miestą.

Gyvenu Marakeše jau trejus metus, todėl drąsiai galiu teigti, kad pažįstu šį miestą puikiai. Labai dažnai keliautojai susidaro įvaizdį, kad Marakešas – tai vien senamiestis (Medina). Labai dažnai turistai net nežino, kad už Medinos ribų egzistuoja moderni Marakešo dalis, ne mažiau įdomi ir verta dėmesio.

Numeryje apie Marakešą išsamiai apžvelgsiu tiek Mediną, tiek naująją miesto dalį. Papasakosiu truputį istorijos detalių, legendų. Sudariau sąrašą įdomiausių ir verčiausių dėmesio monumentų, muziejų, galerijų. Taip pat jūsų lauks mano mėgstamų kavinių, restoranų ir barų sąrašas. Stengiausi į žurnalą neįtraukti labai populiarių, turistinių vietų; o jei ir įtraukiau, tai tik išskirtines.

Žurnalo numerį rengiau labai atsakingai ir net pati sužinojau daug naujų dalykų, atradau naujų vietų. Pagaliau pati atpainiojau klaidžius Medinos gatvės turgų labirintus ir juos tvarkingai jums surikiavau į vieną vietą. Sužinosite, kur geriausiai pirkti kilimus, o kur – garsiąją, žemėje esančioje skylėje ilgai troškinamą mėsą. Ilgai užtruko atrinkti verčiausias pagal jūsų biudžetą apsistoti riadas, ne mažiau vertingi bus ir patarimai, į ką atkreipti dėmesį renkantis nakvynės vietą. Marakešo parkai! Jie nerealūs, pilni egzotinių augalų ir yra tikra atgaiva karštomis vasaros dienomis.

Norite sužinoti, kokiuose baruose lankosi vietiniai? Į savo sąrašą įtraukiau tiek vietos jaunimo lankomas vietas, tiek vien visiškai vietines, kur turistų retai ir bepamatysi. Sužinosite ir svarbiausius Maroko bei Marakešo istorijos faktus, kurie padės jums geriau suvokti šalies ir miestų raidą.

Blondinės Maroke numeris apie Marakešą yra unikalus leidinys. Informacija pateikiama iš mano, čia gyvenančios,  perspektyvos. Nesivadovavau jokiais kelionių leidiniais ar TripAdvisor puslapiu. Todėl Marakešą pažinsite lyg būtumėte vietinis. Prisipažinsiu, į 150 puslapių leidinį viskas netilpo. Norėjau sudėti dar labai daug informacijos ir įdomių vietų, tačiau nusprendžiau tiek daug nesiplėsti ir geriau koncentruotis į kitus žurnalo numerius. Pastarieji taip pat bus suskirstyti atskiromis temomis. Vienas – bendrai apie Maroką ir jo kultūrą. Kitas – vien apie geriausius maršrutus ir kelionių idėjas.

Kaip įsigyti žurnalą?

El. žurnalas “Blondinė Maroke” yra mokamas, kaina – 10 eurų. Tačiau įsigydami žurnalą, sutaupysite gausybę laiko ieškodami geriausių vietų pavalgyti, aplankyti ir apsistoti. Pati rinkau leidinio informaciją, dariau nuotraukas, rašiau visus tekstus. Taip pat pati viską redagavau ir sudėjau į vieną maketą. Nesu dizainerė, tačiau tikiuosi galutinis vizualusis variantas jums patiks.

Žurnalą galite įsigyti nuėję į mano el.parduotuvę, spauskite čia. Nusipirkti el.žurnalą galite paspaudę apačioje esantį mygtuką „Į krepšelį“. Apmokėjimas – „PayPal“ arba tiesioginiu banko pavedimu.

Sudaryti ir išleisti žurnalo Blondinė Maroke numerį apie Marakešą man užtruko beveik du mėnesius. Todėl labai prašau visų nusipirkus el.leidinį naudoti tik asmeniniais tikslais. Jei norite pasidalinti su draugais, tiesiog nusiųskite jiems mano parduotuvės nuorodą. Man kiekviena už žurnalą surinkta suma yra labai svarbi. Jei žurnalas bus reikalingas ir perkamas, pasirodys ir daugiau numerių.

Mano planuose:

  • El.žurnalas apie Maroko kultūrą ir bendrinę informaciją (automobilių nuoma, keliai, transportas, Ramadanas, maldų penktadieniai, maisto kultūra, svarbiausi Maroko patiekalai, ką parsivežti lauktuvių, amatininkų dirbiniai, kilimų klasifikacijos, orai etc). Šis numeris pasirodys iki gegužės pabaigos
  • Mano parengti maršrutai: Maroko šiaurė, dykuma, pajūris. Marokas per 7 dienas savarankiškai. Marokas pirmam kartui etc

RELATED POSTS

LEAVE A COMMENT

Naujienlaiškis